Сьогодні, 20 вересня, Харківська міська рада опублікувала на офіційному сайті заяву в якій спростував інформацію про навмисне зараження Геннадія Кернеса COVID-19.

Про це йдеться в заяві Харківської міської ради, опублікованій в неділю, 20 вересня.

За словами представників міськради, версію про навмисному зараженні Кернеса поширюють його опоненти.

“Політичні опоненти міського голови продовжують поширювати фейки. Останнім з них стала інформація про те, що, мовляв, в команді Геннадія Кернеса впевнені в тому, що його спеціально заразили на коронавірус, а причетні до цього зараження глава Харківської обласної державної адміністрації (Олексій Кучер – Ред .) і міністр внутрішніх справ України (Арсен Аваков – Ред.). Харківська міська рада офіційно заявляє – таку версію подій в команді Геннадія Кернеса не розглядають”, – йдеться в заяві.

У міськраді впевнені, що метою поширення цієї інформації є дестабілізація обстановки в місті і регіоні.

“Подібні інформаційні вкидання (в команді Кернеса – Ред.) розцінюють лише як недотепну спробу загострити політичне протистояння в Харкові і регіоні та зіштовхнути лобами місцеву і центральну владу. Ця спроба не вдалася”, – відзначають представники відомства.

Автори заяви зазначили, що після введення карантину Кернес продовжував активно бачитися з городянами і проводити наради, тому “не дивно, що при такому колосальному кількості контактів він міг заразитися на коронавірус”.

“Спекулювати на цьому захворюванні, який забрав десятки тисяч життів у всьому світі, що зруйнували звичний уклад життя всього людства, – низько і підло”, – додали чиновники.

Також в міськраді поділилися інформацією про стан градоначальника, який госпіталізований з Covid-19 в берлінській клініці Charite. За словами представників відомства, стан Кернеса не викликає побоювань за його життя у лікарів, а сам пацієнт не знаходиться в комі.

“Інформація, яку Харківська міська рада отримує з клініки” Шаріте “, дозволяє розраховувати на швидке повернення Геннадія Кернеса до Харкова”, – йдеться в заяві.

Нагадаємо, в суботу, 12 вересня, з’явилася інформація про те, що Кернес не з’являвся на публіці з Дня міста Харкова, 23 серпня. Тоді він брав участь в церемонії відкриття нового фонтану, на яку прийшло багато городян.

Вже 14 вересня міська рада офіційно підтвердив, що Кернес знаходиться на лікарняному. Однак на що хворий мер Харкова тоді не уточнили. На наступний день директор департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю Харківської міськради Юрій Сидоренко повідомив, що Кернес хворий Covid-19, а його стан стабільно важкий.