Пройшов інсайд, що Олег Сенцов і Лана Зеркаль створюватимуть нову партію, про це на своїй сторінці у фейсбук, повідомив Віктор Бобиренко.

Подаємо слова в оригіналі:

Електоральна база: патріоти, але без ліберальності “Голосу”, без лівацтва і зашкварів “Свободи”.
І головне – ті, хто за Україну, але не можуть назад полюбити Петра Порошенка.
Такий проект мав бути і він з’явився.

Правда, говорять, що чек на новий політичний проект виписав Пінчук. Той, хто хотів поміняти Крим на Донбас (для патріотів, хто не знав чи забув).

Звичайно, люди з прекрасним портфоліо Зеркаль і Сенцов можуть вирости в нових яскравих політиків.

Проте, є чотири але…
1) Чи не захоче Пінчук впливати на кадрову політику нової партії? А то нам тут разом з цими добрими людьми насовають купу зашкварених, а в областях – по сто раз перевзутих;

2) Чи не зарано стартує проект? Чи Пінчук щось знає про майбутні дострокові парламентські вибори? Бо після розгромного програшу місцевих – здавалося б – Зе!команді треба сидіти й не рипатися до кінця каденції. Проте, у Пінчука більше інформації, ніж у мене;

3) Політична мода з “нових облич” у політиці маятником колихнулася в іншу сторону – до “міцних господарників і професіоналів”. І потрібна площадка для розкрутки теми: “нові але не зашкварені”;

4) Що про це думає Петро Олексійович? Може у нього є план власної політичної реінкарнації? Як уживатимуться патріоти і патріоти? Чи не вийде так, як у нас, українців – завжди? Це коли ми ненавидимо політичний колір “як у нас”, але трошки іншого відтінку – більше, ніж політичні кольори ворогів.

Ну а Олегу і Лані треба буде відповісти дуже прямо і чесно на питання: – хто із шести президентів України був хай і не ідеальним, але найкращим, найуспішнішим, найвагомішим???

Згодом, політолог написав:

Вчора закинув у стрічку пост про можливу нову партію від Лани Зеркаль та Олега Сенцова. Виразив таку думку:
Чи не вийде так, як у нас, українців – завжди? Це коли ми ненавидимо політичний колір “як унас”, але трошки іншого відтінку – більше, ніж політичні кольори ворогів.

Так і вийшло. Ще до створення партії, а лише при розмовах про створення. Від «Хай Петро сходить з дистанції і дає їм місце» до «Петро Олексійович єдиний і назавжди». Вобщєм, почався срач.