За інформацією американських ЗМІ, США таки розблокували важливе для України рішення і вирішили передати далекобійні ракети ATACMS. Ця зброя не лише доповнить арсенал далекобійної зброї в ЗСУ, але й допоможе знищувати ті цілі, з якими не завжди можуть впоратися інші ракети. Кримському мосту варто приготуватися.

Про це пише одне із українських ЗМІ.

Як відомо, ракети ATACMS мають меншу дальність, ніж британські Storm Shadow чи французькі SCALP, однак їхня потужність це може компенсувати. Наприклад, вона здатна вражати цілі на відстані 290 кілометрів. Тобто ракета, в бойовій частині якої є 300 касетних суббоєприпасів, може сміливо дістати до якого-небудь кримського аеродрому.

Крім того, залежно від отриманих модифікацій, цими ракетами можна пробивати російську оборону, адже ATACMS вправно знищують фортифікаційні споруди.

У сукупності з постійними операціями зі знищення російського флоту, удари по аеродромах можуть стати частиною стратегії зі знищення ворожої логістики, фінальним ударом для якої стане знищення Кримського мосту. А це цілком можливо як і з уже наявним арсеналом ЗСУ, так і з ракетами ATACMS.

Варто підкреслити, що саме ця ракета з касетними боєприпасами може зруйнувати цю споруду набагато швидше, ніж інші ракети.

До того ж, втрата шляхів постачання морем, сушею та повітрям суттєво вплине не лише на окупантів в Криму, але й на Півдні материкової України. Звичайно, для втілення таких планів потрібно зробити багато роботи й отримати багато зброї. У тому числі й американських далекобійних ракет.