Російські окупанти з регулярних частин, які заходять до Бахмута, “в жаху” від ветеранів бригади “Азов”, з яких сформовано кістяк 3 окремої штурмової бригади. Про це в ефірі національного телемарафону повідомив речник Східного угруповання військ Сергій Череватий.

За його словами, за добу в районі Бахмута було два бойові зіткнення, росіяни продовжують ротацію, яку щільно прикривають артилерією, – зафіксовано 343 обстріли та один авіаудар.

Він зазначив, що Сили оборони постійно б’ють по ворогові – за день знищено 78 загарбників, 121 поранений. Також уражені самохідна артилерійська установка “Гіацинт”, зенітна гармата С-30, протитанковий комплекс, два польові склади з боєприпасами, склад з пальним і три командні пункти.

Череватий заявив, що РФ змінює терористів групи Вагнера на десантників і мотострільців, вводячи одні з найкращих підрозділів, що залишилися, з бойовим досвідом.

“Прибувають вони в не найкращому моральному стані, бачать стан Вагнера і знають, наскільки були жорстокі бої. Ветерани “Азова” з 3 штурмової наводять на них жах. Ротація у них ще триває, найближчими днями покажуть”, – резюмував спікер ЗСУ.

“Ми спостерігаємо у ворога ротаційні процеси, зокрема і злочинної організації Вагнера. Для нас це не є причиною, щоб не наносити по них удари”, – сказав речник ЗСУ.

Він зазначив, що наразі не було нових просувань ЗСУ по флангах, тому що йде “інша бойова робота”, яка допоможе в майбутньому просуванні Сил оборони.