Карма настільки часто настигає російські міста в будь-якій точці РФ, що скоро і самому Путіну варто починати хвилюватися. Так і до повторної атаки на Кремль не далеко.

Так відомо, що безпілотний літальний апарат атакував оборонний завод НВО «Сплав» у Тулі, завдавши удару по даху складу, повідомляє телеграм-канал ASTRA з посиланням на свої джерела. Варто зазначити, що цей завод вже зазнавав атаки 26 листопада 2022 року.

АТ «Науково-виробниче об’єднання «СПЛАВ» — підприємство оборонної промисловості, виробник реактивних систем залпового вогню «Град», «Смерч», «Ураган», «Дамба», «Вогонь», «Удав».

Підприємство засноване 1945 року. Входить до холдингу Держкорпорації «Ростех».

Також відомо, що українська розвідка успішно здійснила операцію в Білгородській області Росії цієї суботи, 6 січня. Головне управління розвідки Міністерства оборони України надало кадри з місця подій. Ця складна місія була проведена з використанням платформи United24 та спрямована на ослаблення РФ.

«Оператори української військової розвідки вдарили по позиціях російської ППО на території Білгородської області. Внаслідок вогневої поразки 2 російські зенітні ракетно-гарматні комплекси «Панцир-С1» виведені з ладу», – йдеться у повідомленні.

Розвідувальні дані вказують, що вартість одного російського зенітно-ракетного комплексу становить приблизно 10–15 мільйонів доларів.

Нагадаємо, українські військові провели успішну багатоденну ударну кампанію щодо російських військових об’єктів у тимчасово окупованому Криму 5-6 січня. Ці дії свідчать про здатність українських ракет та безпілотників долати протиповітряну оборону супротивника.

Очевидно, що метою кампанії є ослаблення боєздатності Збройних Сил Росії для використання Криму як плацдарм та тил для оборонних операцій на півдні. Ці висновки зроблено аналітиками Інституту вивчення війни.