Лідер "Національного корпусу" і колишній командир полку "Азов", народний депутат Андрій Білецький не виключає, що буде кандидатом у президенти та пропонує націоналістам об'єднатися в єдину партію. 

Про це він розповів в інтерв'ю "Цензор.НЕТ".

"Єдиний кандидат, як і єдина націоналістична партія, – це запорука перемоги націоналістів. Такого об'єднання чекає величезна кількість людей національно орієнтованих, фронтовиків, ветеранів", – заявив він.

Водночас Білецький зауважив, що його не попереджали про висунення ВО "Свобода" свого кандидата у президенти – Руслана Кошулинського.

"Нас не попередили. "Свобода" – один із підписантів маніфесту, і вона заявила кандидата. Цей кандидат може обговорюватися. Я не бачу в цьому проблеми. "Національний Корпус" висуне мене, "Правий сектор", скоріш за все, – Андрія Тарасенка. Ми будемо ще обговорювати усі кандидатури між нашими політичними силами, вузьким колом. Але 14 жовтня ми домовилися разом віддати шану загиблим на фронті, нашим бойовим товаришам. Чомусь "Свобода" вирішила політично зіграти на випередження в такий день", – розповів він.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Крайнім строком для висунення націоналістами єдиного кандидата у президенти буде грудень, сказав Білецький.

"Сподіваюся, що це буде грудень 2018 року. Тому що тягнути далі справді нікуди.. І я залишаюся при глибокому переконанні у тому, що єдиний кандидат, як і єдина націоналістична партія, – це запорука перемоги націоналістів. Такого об’єднання чекає величезна кількість людей національно орієнтованих, фронтовиків, ветеранів. До мене за цей час звернулося безліч громадських активістів, а також людей, які формально навіть не мають відношення до націоналістичних структур. І всі кажуть одне: ми чекаємо від вас єдності для походу проти цієї влади і проти реваншистів з російського боку, – зазначив Білецький

Водночас у розмові Білецький згадав і президента Порошенка.

" Я відповім максимально щиро. Порошенко та Аваков переоцінюють свій вплив на офіцерів та особовий склад. НГУ та ЗСУ готові воювати як із зовнішнім ворогом України, так і з внутрішнім ворогом України. 

Але в ЗСУ не знайдеться і 100 людей, які готові воювати за Петра Олексійовича Порошенка особисто. І така сама ситуація в НГУ з Арсеном Борисовичем Аваковим. Така реальність. Якщо у Петра Олексійовича в голові є якийсь заколот, треба доносити до нього всім світом, що це не так, – зазначив Він.