П’ятий президент, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко назвав обшуки у нардепа VIII скликання Тетяни Чорновол “жахливим символом реваншу” і закликав президента Володимира Зеленського зупинити “це свавілля”.

Про це повідомляє сайт партії ЄС з посиланням на Порошенка.

“Я звертаюся до влади, до президента – зупинити це свавілля, яке дискредитує Україну в очах всього світу.

Це сьогодні має жахливий символізм. Це означає перемогу антимайдану. Перемога сил реваншу. Я думаю, що дуже символічно, коли адвокат Януковича обшукує і видає підозру, і намагається заарештувати вдову героя АТО, матір 2 дітей, активістку Майдану, на яку було здійснено замах.

Коли вони випускають бійців Беркута, які розстрілювали Майдан, і заарештовують активістів Майдану”, – заявив екс-президент України.

Порошенко назвав такі дії влади неприйнятними і пообіцяв, що не залишить це без реакції.

За його словами, ця справа супроводжується численними порушеннями закону, починаючи від рішення сумнозвісного Печерського суду, незважаючи на юрисдикцію Шевченківського суду для ДБР, і завершуючи тим, як проходив сам обшук і вилучення речей.

Правда не усі українці оцінили “істерику” Порошенка і розкритикували його.

” Це твої т.з. реформи, Актриса погорілого театру з психікою в якої не все гаразд. Закон один для всіх, Вибачте, але мати такi проблеми пiсля п’яти рокiв правлiння майданiвськоï влади?! Це звучить як блюзнíрство”.