За умовами контракту, знаменитий українець повинен провести три поєдинки. Планується, що вже в 2019 році.

Розмови про повернення екс-чемпіона світу з боксу Володимира Кличка тривають.

За інформацією Sport Arena, стримінгова платформа DAZN запропонувала українцю гарантований контракт у розмірі 40 мільйонів доларів.

За його умовами, Кличко повинен провести три поєдинки. Перший бій планується організувати в Німеччині проти суперника, який входить до топ-10 світового рейтингу. Другий і третій – у Лондоні на стадіоні "Вемблі" з британцями Ентоні Джошуа і Тайсоном Ф'юрі.

Один із пунктів контракту свідчить, що обов'язковою умовою проведення наступного бою є перемога в попередній зустрічі.

Як стверджують джерела видання, у разі одержання позитивної відповіді від Кличка, DAZN вирішить з ESPN, з яким нещодавно підписав угоду Ф'юрі, питання про трансляцію їхнього можливого реваншу.

Крім гарантованого контракту, Володимиру також належатиме відсоток відрахувань із доходів за телеправа у другому і третьому поєдинку, які планується транслювати в форматі pay-per-view (плати і дивись).

Згідно з пропозицією від DAZN, всі три бої можуть відбутися в 2019 році – в травні, вересні та грудні. А у випадку трьох перемог поспіль Володимиру буде запропоновано стати амбасадором компанії.

Додамо, що власником DAZN є уродженець України Лен Блаватник. Forbes оцінює його статки у 17,8 мільярдів доларів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про плани Кличка-молодшого повернутися в бокс вже в квітні. Однак сам колишній чемпіон спростував цю інформацію.

Спортивну кар'єру Кличко завершив в 2017 році. В останньому бою він поступився Ентоні Джошуа.