У четвер, 7 листопада, український фахівець був представлений гравцям білоруської команди в якості нового наставника. Його помічниками будуть Валерій Михайленко, Олександр Ногін і Ігор Фокін.

На чолі солігорського Шахтаря 53-річний фахівець змінив Сергія Ташуєва, який залишив займану посаду після недавнього матчу з брестським Динамо (1:1).

Як повідомляє офіційний сайт клубу, у зв’язку з процедурою отримання дозволу на роботу в Білорусі Юрій Вернидуб не зможе бути заявлений на матч найближчого туру вищої ліги. Виконувати обов’язки головного тренера в матчі зі Славією буде Сергій Никифоренко.Зазначимо, що наразі солігорський Шахтар посідає третє місце в чемпіонаті Білорусі, відстаючи від лідируючого Динамо Брест на дев’ять очків.

Юрій Вернидуб з 2011 по травень 2019 року очолював луганську Зорю, з якої ставав бронзовим призером чемпіонату України, доходив до фіналу Кубка України і двічі грав на груповому етапі Ліги Європи.

Раніше колишній головний тренер луганської Зорі Юрій Вернидуб висловив свою думку щодо скандального трансферу Ярослава Ракицького в російський Зеніт.

За словами українського фахівця, він вважає екс-гравця Шахтаря нормальною людиною і неправильно називати його сепаратистом за такий вчинок.