Олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики Лілія Подкопаєва, яка у вересні знову стала мамою, наразі поділилася милим знімком із донечкою.

Спортсменка опублікувала світлину на своїй сторінці в Instagram. На фото щаслива Подкопаєва в окулярах позує з крихітною дівчинкою на руках. Найменша донька зірки одягнена в рожевий боді, а на голові красується біла пов’язка.

Матуся присвятила свій допис темі розпещеності та любові до дітей.

“Якщо вам хтось коли-небудь скаже, що часте носіння дитини на руках, годування грудьми на вимогу або спільний сон можуть розбещити дитину, процитуйте йому цю прекрасну фразу з книги К. Гонсалеса “Подарунок на все життя”, – написала Подкопаєва.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Если кто-то вам когда-нибудь скажет о том , что частое ношение ребёнка на руках, грудь по требованию или совместный сон могут испортить ребёнка, приведите ему эту прекрасную цитату из книги К.Гонсалеса «Подарок на всю жизнь» 💗 • • «….Невозможно избаловать ребенка, испортить его, уделяя ему слишком много внимания. Портят детей совершенно по-другому. Их портят, когда бьют, оскорбляют, насмехаются над ними игнорируют плач. Напротив, обращая на ребенка внимание, нося его на руках, лаская, утешая, разговаривая с ним, целуя его, улыбаясь ему, мы воспитываем ребенка хорошо и очень правильно. ________ #moments #livemylife #colorsofmylife #girlpower #tenderness #babygirl

Допис, поширений LiliyaPodkopayeva (@podkopayeva_official)

У наведеній нижче цитаті йшлося про те, що розпестити малюка, приділяючи йому занадто багато уваги, просто неможливо. Навпаки, на думку автора, псують дітей протилежні речі:

“Коли б’ють, ображають, насміхаються над ними, ігнорують плач. Звертаючи увагу на дитину, носячи малюка на руках, втішаючи, розмовляючи з ним, цілуючи його, посміхаючись йому, ми виховуємо дитину добре і дуже правильно”.

У коментарях фанати повністю розділили позицію олімпійської чемпіонки.

“Золоті слова”, “Найщасливіші діти – кохані”, “Згодна з кожним словом”, – писали юзери.

Також підписники назвали Подкопаєву ідеальною матусею.

Нагадаємо, нещодавно Лілія Подкопаєва поділилася трепетним знімком донечки з чоловіком Ігорем Дубінським.