19-річного веслувальника збив автомобіль на пішохідному переході

У Херсоні помер у реанімації молодий спортсмен веслувальник-академіст Євген Оторвін. Хлопець потрапив у лікарню після того, як його збив автомобіль на пішохідному переході в центрі міста. Про це розповіли у місцевій федерації академічного веслування на сторінці в Facebook.

Зазначається, що загадкова ДТП сталася на перетині вулиць Калнишевського та Перекопської пізно ввечері 15 січня. Спортсмен в той день познайомив свою дівчину з батьками, потім провів обраницю та повертався додому.

Після аварії Євгена госпіталізували у важкому стані. На жаль, медикам не вдалося врятувати життя спортсмена – він помер 17 січня.“Справжній боєць. Перспективний і талановитий спортсмен. Щира людина. Надійний друг. Справжній чоловік. Улюбленець батьків. Душа друзів. Майже… доросла і самостійна людина… майже…” – йдеться у публікації Федерації.

Євген Оторвін був студентом Херсонського державного університету, навчався на факультеті фізичного виховання і спорту на 2-му курсі. Хлопець професійно займався академічним веслуванням.