Сергій Лещенко – депутат від «Блоку Петра Порошенка» звернувся до спікера Верховної Ради ініціювати відставку соратника Яценюка Миколи Мартиненка з поста голови енергетичного комітету парламенту.

Про це в соцмережі написав Сергій Лещенко, передає Корупція.Інфо

Читайте також: Лещенко показав, як Коломойський “барикадується в ” Укрнафті ” (ФОТО)

«Звернувся до Гройсмана в порядку регламенту ініціювати відставку Мартиненка з посади голови енергетичного комітету Ради. Ця квота і далі залишається за Народним фронтом, але нехай вони виберуть з числа своїх членів більш гідну кандидатуру. Мартиненко, який перебуває під слідством у Швейцарії за хабарництво, не має права очолювати комітет Верховної Ради – ні морального права, ні законного», – пише в соцмережі Сергій Лещенко.Також ініціатор звільнення Миколи Мартиненка роздумує над тим, як вчинить Володимир Гройсман.

«Якщо він справді за очищення влади від олігархів, то доручить готувати проект постанови. А якщо в змові – то спустить моє звернення на регламентний комітет Ради, який всупереч квотному принципу очолює… багаторічний помічник Мартиненка на прізвище Пинзеник. Подивимося», – висловлюється в соціальній мережі Лещенко.