Народний депутат України Володимир Литвин уважає, що політики під час Євромайдану стимулювали протестувальників, щоб "на крові забігти у владу". 

Про це він заявив в ефірі одного з телеканалів, відповідаючи на запитання, хто стоїть за провокаціями на Майдані, передає Корупція Інфо

 "Я не можу керуватися здогадками, але я думаю, що лише з часом ми дізнаємося всю правду. А тим більше, що сьогодні, як мені бачиться, намагаються встановити істину (слово "істину" я беру в лапки) в такому односторонньому вимірі, щоб якомога швидше закрити цю тему. 

Думаю, що там усе було не так просто", – зазначив він. 

Популярне: Майже 1 тис. грн доплати: Хто отримає матеріальну допомогу до Дня Незалежності України

За словами Литвина, "якщо уважно читати й аналізувати ту інформацію, яка є у відкритому доступі, не виключено, що відбувався цинічний процес стимулювання тих людей, які були на Майдані, для того, щоб досягти бажаного результату". 

"Простіше кажучи, для того, щоб на крові забігти у владу", – додав нардеп. 

Він зазначив, що, наприклад, у Вірменії протести проходили мирно, хоча "вся країна заявила, по суті справи, що вона не поділяє позицій правлячої партії і влади".

"А в нас не хотіли чекати, бо відчували – влада до рук підходить і ніяк не можна її схопити. 

Тоді, очевидно, потрібно було збільшити збурення суспільства і збільшити тиск з боку міжнародної спільноти. Я не можу зрозуміти радість, яку сьогодні демонструють і випромінюють у тому числі й українські політики за те, що загинули правоохоронці", – заявив він. 

За його словами, Як можна розраховувати на те, що ці правоохоронці завтра будуть забезпечувати порядок в країні, коли вони мають добру пам’ять, що відбулося з їхніми колегами. Це намагання у такий спосіб швидко закрити цю проблему.

Для мене найважливіший момент був, коли після розгону молоді на Майдані ВР через декілька днів зібралася на засідання, і мені вдалося виступити на ВР і сказати практично таке:

 "Якщо ви розраховуєте – всі, і влада, і опозиція, – що ці події розсмокчуться самі собою, ви глибоко помиляєтеся. Я звертався поіменно до лідерів всіх фракцій. Деякі сміялися, інші висловлювали своє невдоволення, але я був правий.

Варто зазначити, що під час Майдану Литвин не так переживав за українців. 

Адже Євромайдан та бойові дії на вулиці Грушевського не перешкодили "елітному" весіллю дітей екс-голови Верховної Ради Володимира Литвина та відомого депутата ПР Андрія Деркача у одному з найдорожчих готелів Києва.
За кількасот метрів від Грушевського Володимир Литвин і регіонал Андрій Деркач гуляють весілля своїх дітей 
Маленький штрих до реальності. Поки на Грушевського триває запекле протистояння – за кілька сот метрів від цих подій в 5-зірковому готелі Інтерконтиненталь екс-спікер Володимир Литвин та регіонал Андрій Деркач з розмахом гуляють на весіллі своїх дітей – Івана Литвина та Тетяни Терехової-Деркач. Їх розважали Філіп Кіркоров, Верка Сердючка та Ані Лорак.