ляш

Генеральна прокуратура України звертається до народного депутата Олега Ляшка з наполегливою пропозицією знайти в своєму графіку час для спілкування зі слідчим.

Як повідомляє Корупція.Інфо з посиланням на прес-службу ГПУ, сьогодні 100-й день неявки парламентарія до прокуратури у справі щодо пропозиції депутатам фракції "Радикальної партії" хабара за неголосування за зняття депутатської недоторканності з Сергія Клюєва.

"Процедура допиту займе набагато менше часу, ніж той час, який Олег Ляшко провів на зарубіжному відпочинку, про що стало відомо з повідомлень у засобах масової інформації.

"Після закордонного вояжу народному депутату варто згадати не тільки про свої права на відпочинок, а й про обов'язки, які покладені на нього присягою народного депутата України, а саме суворе дотримання Законів України, які передбачають своєчасне прибуття за викликом до слідчого, надання правдивих свідчень під час досудового розслідування ", – зазначили в прокуратурі, додавши, що ігнорування викликів слідчого Олегом Ляшком унеможливлює висунення додаткових звинувачень Сергію Клюєву.