Голова “Радикальної партії” Олег Ляшко в черговий раз потрапив в центр уваги

Ляшко в Раді закликав парламентаріїв підтримати футболістів Виду і Вукоєвича, які виступили на підтримку України. Він, правда, допустив помилки, називаючи імена та прізвища футболістів, передає Корупція.Інфо

Як можна почути в опублікованому відео, він назвав їх “Домагай Віда, Огнен Вукович” замість “Домагой Віда, Огнен Вукоєвич”.

“Ви бачили скандал з хорватськими футболістами, який на рівному місці роблять, за те, що вони присвятили свою перемогу нашій країні, яка бореться проти агресії. Давайте ми сьогодні всім залом підтримаємо Домагай Віда, Огнен Вукович, якого, до речі, на 15 тисяч доларів оштрафували за те, що сказав “Слава Україні!”. Хлопці, ми бажаємо вам перемоги в півфіналі, ми бажаємо команді хорватів вийти в фінал. Слава Україні! Слава Хорватії! “, – сказав Ляшко.Популярне: Погрожував, що розповість усе в школі: 76-річний чоловік два роки ґвалтував дитину

Нагадаємо, після матчу 1/4 фіналу чемпіонату світу, в якому хорвати обіграли збірну Росії в серії пенальті, в інтернеті з’явилося відео з роздягальні команди Хорватії. На ньому Домагой Віда кричить «Слава Україні!», А Огнен Вукоєвич каже, що присвячує перемогу Україні.


Після цього почалося справжнє цькування футболістів. І якщо Віді в ФІФА тільки винесли попередження за неспортивну поведінку, то Вукоєвича оштрафували і виключили з тренерського штабу збірної Хорватії.