українаа мвс

Керівник столичної міліції Олександр Терещук розповів, звідки взялися та що робили рік у київському готелі люди, які сьогодні влаштували там стрілянину

Про це він повідомив у прямому ефірі на телеканалі Еспресо.TV, передає Корупція.Інфо.

"Люди жили в готелі рік. Як Майдан розійшовся, частина людей перейшла туди безпосередньо в готель. І вони заключили договір. Зараз ми розбираємося з цим договіром, бо фактично ніхто нічого не оплачував, там були певні умови і домовленності. Тому з цього приводу зараз відкрили кримінальне провадження по хуліганству", – сказав керівник столичної міліції.Він зазначив, що основна маса людей була із західної України, з Львівської, Івано-Франківської та Рівенської областей.

За словами Терещука, упродовж року в готелі були перевірки, туди виїжджали працівники міліції і спочатку зброї там не було. Коли працівники міліції отримали інформацію, що там є зброя і відбулась стрілянина, вони відразу виїхали на місце подій.

"Ми зараз намагаємось з'ясувати, що ці люди робили на Майдані і що вони потім цілий рік робили у Києві. Ці люди приходили на проплачені акції на Майдан, до Адміністрації Президента і до МВС. Вони були "ходоками по заходах", заробітчанами", – додав Олександр Терещук.