Він зазначив, що олігархи не мають привілеїв в Україні.

Президент Петро Порошенко заявив, що його не цікавлять гроші, а за український народ він готовий віддати життя, передає Корупція.Інфо

Про це він розповів в інтерв'ю німецькому виданню Focus, фото якого опублікував посол України в Німеччині Андрій Мельник.

"За 4 роки, що минули,  я показав, що жоден олігарх не може сподіватися на привілеї. Навпаки. Мене атакують деякі олігархи, які поширюють про мене фейкові новини через ЗМІ", – сказав Порошенко.

Його також попросили продовжити речення "Я люблю гроші, тому що…", на що він коротко відповів, що не любить гроші. Що стосується порівняння діяльності політика та бізнесмена, то Порошенко відповів, що робить "усе можливе у бізнесі і значно більше – як політик, тому що від цього залежить доля цього великого народу".Популярне: "Від 500 до 3685 гривень …": Українці вже днями зможуть отримати разову грошову допомогу

Нагадаємо, Порошенко в інтерв’ю Focus також заявив, що очікує від Сполучених Штатів і Європейського Союзу тісної співпраці у питанні створення миротворчої місії ООН на Донбасі та санкцій проти Росії.