У партії "Сила і Честь" назрів внутрішній конфлікт через манірну поведінку його лідера Ігоря Смешка й ігнорування ним демократичних цінностей. Про це заявив соратник Смешка, глава контрольно-ревізійної комісії партії Микола Обиход.

"Замість задекларованого демократичного шляху розвитку в партії розпочаті і відбуваються деструктивні процеси. Так, дивні особистості в оточенні лідера партії орієнтують його на вчинення руйнівних кроків у партійному будівництві. Зокрема, для регіональних організацій готується авантюра з заміною недемократичним шляхом і в порушення статуту партії, їх керівників, який було обрано на демократичних партійних виборах".

Обіход попередив Смешка про те, що наслідки його політики загрожують розколом між центром і регіональними парторганізаціями. Він звернув увагу, що лідер "Сили і Честі" істотно змінив манеру своєї поведінки.

"Нормою для нього стає ігнорування внутріпартійної демократії, нетерпимість до іншої думки і публічні прояви нездорового самолюбства при зіткненні з будь-якою критикою. Члени партії стурбовані появою у лідера ознак нарцисизму і месіанства, чим користуються випадкові в партії люди", – написав Обиход.

"Для мене є очевидним намір Смешка замість передбачуваного партійним статутом колективного керівництва впровадити в партії взаємини зразка "Пан – кріпаки". Я проти переродження партії на основі запозичених з застійного компартійного минулого півстолітньої давності принципів "загального одобрямсу" і "чего изволите", – обурився Обиход.