Володарка титулу «Міс Білорусь-2018» Марія Василевич, у якої особливі стосунки з Олександром Лукашенком, вирішила стати депутатом парламенту.

Василевич висунута кандидатом у депутати Палати представників в столичному кальварійських окрузі № 104. Про це повідомляється на сайті адміністрації Фрунзенського району Мінська.

Також свої ініціативні групи в цьому окрузі зареєстрували цивільний активіст Максим Вінярський і директор районного «Ремавтодора» Геннадій Насевіч.

Марія Василевич виграла конкурс «Міс Білорусь» у 2018 році. Також вона взяла участь в конкурсі «Міс світу – 2018», де увійшла в топ-5 учасниць і отримала титул «Міс світу Європа». На даний момент Василевич є телеведучою ранкового шоу на каналі «Білорусь 1».

Останнім часом Марію Василевич також можна було часто бачити на різних заходах в оточенні Олександра Лукашенка. Наприклад, супроводила його на щорічний збір картоплі.

У Мережі жартують, що депутати не зможуть спокійно працювати, адже як від такої погляд відвести.

Як повідомлялося, 5 серпня Олександр Лукашенко підписав укази № 293 і 294 про призначення виборів до Ради Республіки і Палати представників Національних зборів сьомого скликання. Вони пройдуть відповідно 7 і 17 листопада 2019 року.