Президент США Дональд Трамп розкритикував розсекречену скаргу співробітника американських спецслужб, який вказав на порушення під час телефонної розмови з президентом України Володимиром Зеленським.

Про це Трамп написав у Twitter.

“Інформатор з інформацією з других рук? Ще одна фальшива новина! Подивіться, що було сказано під час дуже хорошого, без тиску, дзвінка. Ще одне полювання на відьом!”, – написав Трамп.

Він також заявив, що голові Комітету з питань розвідки Палати представників США сенатору-демократу Адаму Шиффу не можна довіряти у цій справі.

“Адам Шифф не заслуговує на довіру. Ще одна фантазія, щоб нашкодити Республіканської партії!”, – написав Трамп у другому твіті.

У четвер, 26 вересня, у США опублікували скаргу від 12 серпня співробітника розвідки на розмову між американським президентом Дональдом Трампом і президентом Володимиром Зеленським. Про це йдеться у прес-релізі Комітету розвідувальної палати США.

«Під час виконання своїх службових обов’язків я отримав інформацію від численних чиновників уряду США про те, що президент США використовує владу свого офісу, щоб вимагати втручання з боку іноземної країни на виборах у США 2020 року», – ідеться у скарзі.