Відомий музикант Трікі та співачка Мартіна Топлі-Берд повідомили про смерть своєї 24-річної дочки Мазі-Міни Топлі-Берд.

Про це музикант написав на своїй сторінці в Facebook. Трікі повідомив, що його дочка померла на початку місяця, 8 травня.

"Я думав, що я знаю, що таке втрата, але тепер моя дочка пішла, я розумію, що я поняття не мав, що це означає. Ніякі слова або текст не можуть пояснити – моя душа відчуває себе порожньою.

У Мазі-Міни, моєї дочки було два імені – деякі люди називали її Мазі, деякі люди називали її Міна. Вона мала дивовижний талант співу і пісень – пісні, які будуть завершені і почуті. Люблю тебе, Мазі-Міна ", – написав музикант.

Трікі- британський тріп-хоп-музикант, один з основоположників жанру, представник Бристольської андеграунд-сцени, відомий оригінальним підходом до вокального виконання, що сполучає кантилену з речитативом. Трікі є піонером тріп-хопу, його роботи відрізняються темним, багатошаровим музичним стилем, що поєднує різнорідні культурні впливи і жанри.

Мартіна Топлі-Берд – британська співачка, вперше здобула популярність після запису вокальних партій для дебютного альбому Maxinquaye від Tricky.