35-річна Тіна Кароль відверто розповіла в інтерв’ю Славі Дьоміну, що її 11-річний син Веніамін поки ще не готовий до того, що у нього може з’явитися вітчим.

Українська співачка Тіна Кароль, справжнє ім’я Тетяна Ліберман, після смерті чоловіка Євгена Огіра досі живе одна. Артистка виховує сина Веніаміна, який разом з нею зараз відбуває самоізоляцію в загордном будинку під Києвом. Одного разу співачка зізналася, що спадкоємець категорично проти вітчима і, судячи з усього, ніколи б не прийняв нового «тата». Про це зірка української естради заявила в інтерв’ю для програми «Слава +», яка вийшла на YouTube-каналі “Люкс ФМ”.

За словами Тіни, Веніамін не готовий прийняти нового вітчима. Приміром, якось на концерті йому дуже не сподобалися жарти про весілля з Дан Баланом.

«Навіщо ти підтримуєш ці пусті розмови», – запитав Веня. На що Кароль відповіла, що ніхто нічого не підтримує, а «просто стався дует, музика і чари образів».

«Веня любить тата і у нього така пам’ять, що часом мене навіть лякає. Він може згадати дитинство. Він пам’ятає всі приколи, які йому робив батько. Наприклад, «чікі-чікі». І взагалі, він копія Жені, якщо чесно», – каже Тіна Кароль.