Відомий український волонтер і громадський діяч Юрій Касьянов на своїй сторінці у Фейсбук прокоментував появу і заяви Тимошенко на радіо НВ, передає Корупція.Інфо.

"Передавали по радіо інтерв'ю з Юлі Тимошенко. Повідомили, що вона сама тепер веде свій Фейсбук – ну прямо як я.


Говорили про рейтинги і президентські амбіції. Дізналися, що Юлія Володимирівна не збирається приймати закон про імпічмент, і не хоче воювати за Україну, сподіваючись на Будапештський меморандум, мирний процес, і прямі переговори з Путіним.

Популярне:“Ви це свято запам’ятаєте”: У маршрутці накинулись на жінку, яка попросила виключити російську музику (відео)
 
Навіть Петро Олексійович до такого не додумався. З такою «альтернативою» доведеться таки самому балотуватися в президенти України. Або ці вибори стануть останніми українськими", – написав активіст.

До слова, вчора, 13 квітня, Юлія Тимошенко стала гостею програми Валерія Калниша, що  виходить в ефірі Радіо НВ.

Також активіст поділився 30-секундним відеороликом, вирізаним з інтерв'ю, де говорили не лише про політику. Зокрема на фразу ведучого про те, що в Мережі неодноразово обговорювали Louis Vuitton  чи інші лейбли у яких не раз помічали політика, Тимошенко відповіла: 

"Може мені роздягнутись і ви подивитесь лейбли на моєму одязі?"

"Було би цікаво" – відповів Калниш.

"Мені вже як років 15 шиють одяг наші українські дизайнери, вірніше один. Ось будь ласка подивіться, я комір розщіпну", – додала Юлія Володимирівна