Нещодавно він опублікував фото, на якому урочисто перетинає стрічку на відкритті футбольного стадіону в селі Мурованому. Але яка роль Богдана Дубневича у цьому будівництві?

Звітує про роботу пан депутат у соцмережах та в листівках, які розносять по домівках мешканцям Пустомитівського району на Львівщині.

“Та якби не Богдан Дубневич, наше село нічого б не мало! — каже мені мешканка села Сороки-Львівські, яку я зустрічаю в маршрутці. — Дороги нам поробив. А в Мурованому стадіон збудував і лікарню ще буде робити”.

Ця жінка, як і багато інших, щиро переконана, що всі об’єкти, на відкритті яких пан Дубневич пафосно перерізає стрічки, профінансовано його ВЛАСНИМ коштом. Але чи це правда?

Нещодавно Богдан Дубневич опублікував на особистій сторінці у соцмережі чергове фото: він урочисто перетинає стрічку на відкритті футбольного стадіону в селі Мурованому.

“Красиве і затишне село Муроване ще більше осучаснилося. Сьогодні у цьому населеному пункті відкрили нове футбольне поле зі штучним покриттям. І я щиро тішуся, що маємо такі чудові події на Пустомитівщині. Робимо усе можливе, щоб лідирувати за розвитком інфраструктури у всій Львівській області. Працюємо далі”, — написав депутат.

У коментарях до цього допису люди дякують панові депутату: “Ми пишаємося Вами, Богдане Васильовичу, бо ви завжди створюєте всі необхідні умови для духовного та фізичного розвитку сучасної молоді”.

Але яка роль пана Дубневича у цьому будівництві?Заходимо на офіційний сайт державних закупівель ProZorro. І бачимо, що на будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям на вул. Зоряній у селі Мурованому Пустомитівського району проводила конкурс на визначення виконавця робіт Мурованська сільська рада ОТГ. Такі конкурси на сайті державних закупівель проводять лише у випадку освоєння ДЕРЖАВНИХ (тобто наших з вами) коштів.

На будівництво цього стадіону, до слова, платники податків віддали аж 1 мільйон 402 тисячі 427 гривень. Телефонуємо в сільраду, щоб з’ясувати джерела фінансування об’єкта.

“Кошти на цей стадіон ми отримали з державного бюджету, — каже “Експресу” Зіновій Петрух, голова Мурованської сільради ОТГ. — Подали заявку на державну програму “Штучні поля” (це затверджена урядом державна програма “Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України”. — Авт.), і нам виділили гроші”.

Можливо, Богдан Дубневич готував цю заявку?

“Заявку готували наші юристи. Вони подавали її в обласну адмінстрацію, а вже там комісія вирішувала, кому виділити гроші, — каже Зіновій Володимирович. — Крім того, було наше співфінансування, із коштів місцевого бюджету (а це означає — із коштів мешканців ОТГ. — Авт.)”.

Чому ж тоді на офіційному відкритті чи у себе на сторінці пан депутат жодним словом не подякував платникам податків? Адже тільки їхнім коштом і зведено цей стадіон!

“Під час офіційних відкриттів, де народний обранець перерізає стрічку, у людей мимоволі складається враження, що це все зроблено за гроші депутата. Така практика маніпулятивна, але, на жаль, поширена, — каже Тарас Радь, координатор спостереження за виборами народних депутатів України ГО “Опора” у Львівській області. — Депутати-мажоритарники ніде не зазначають, що об’єкти, на яких вони піаряться, збудовано за гроші платників податків”.

Джерело: https://expres.online