Поліція затримала 24 людини, підозрюваних у нападі на виборчу дільницю у селі Майське Синельниківського району Дніпропетровської області. Про це у Facebook інформує Головне управління Національної поліції у Дніпропетровській області, передає Корупція.Інфо.

"Зловмисники на семи автомобілях намагалися втекти. Їх місцезнаходження встановлено в рамках реалізації оперативного плану "Перехоплення". На посаді автомобілі були зупинені, а підозрювані затримані і доставлені в Синельниковское відділення поліції. Під час огляду автомобілів виявлено велику кількість зброї", – сказано в повідомленні.

Популярне:Остаточно відмовилися від планів”: стало відомо про стан постраждалої вагітної жінки в харківській ДТП, лікарі зробили неможливе

Слідство ведеться за ч. 3 ст. 157 (перешкоджання здійсненню виборчого права) Кримінального кодексу України.

На виборчу дільницю, де проходило голосування, група близько 20 осіб напала близько 18.30. За інформацією правоохоронців, вони побили вікна, пошкодили майно і втекли на автомобілях, кинувши димові шашки. В ході нападу тілесні ушкодження отримали двоє поліцейських.

Нагадаємо, 29 жовтня в Україні проходили перші місцеві вибори в 201 об'єднаної територіальної громади. Обирали 4506 депутатів міських, селищних, сільських рад та 201 міського, селищного, сільського голову. Дільниці для голосування працювали до 20.00. Об'єднані територіальні громади були створені в рамках децентралізації у всіх областях України в березні 2016 року.