SBU

Зловмисники підтвердили, що мали контакти з російськими кураторами і діяли за їх завданням.

Служба безпеки України в Харківській області знешкодила диверсійну групу, яка під керівництвом російських спецслужб готувала підрив залізничного полотна. Про це в ході брифінгу заявив радник міністра Служби безпеки України Маркіян Лубківський, передає Корупція.Інфо

"Глава СБУ Валентин Наливайченко вже доповів президенту України Петру Порошенку про те, що співробітники СБУ затримали в Харківській області дві диверсійні групи, які намагалися здійснити вибухи на транспортній інфраструктурі, на залізничній інфраструктурі області. Це Чугуївський район, там знешкоджено диверсійну групу, діями якої керували і дії якої координували спецслужби РФ, і це ми сьогодні чітко бачимо", – заявив Лубківський.

За його словами, були затримані троє злочинців, які отримали чітко поставлене російськими спецслужбами і кураторами завдання – підірвати залізничне полотно на території Чугуївського району Харківської області.

"Замовники передали харків`янами саморобний вибуховий пристрій, але контррозвідка затримала диверсантів і запобігла скоєнню злочину", – повідомив Лубківський.

Він також зазначив, що на допитах затримані підтвердили, що мали контакти з російськими кураторами і діяли за їх завданням.

Як повідомлялося, за останній рік СБУ розпочала провадження щодо однієї тисячі терактів, які були скоєні на території України.

Нагадаємо, у Харкові сталося 25 вибухів за півроку. Також зазначимо, останнім часом в Одесі почастішали випадки терактів.