Співробітник міліції прикривав протиправний видобуток вугілля в промислових масштабах поблизу міста Кремінна Луганської області, йдеться в повідомленні прес-служби СБУ, передає Корупція.Інфо.

"Зловмисники протиправно розробляли кар'єр площею 120 тис. кв. м та глибиною 8 м Правоохоронці затримали два 40-тонних вантажних автомобіля з вугіллям, які прямували на залізничну платформу, розташовану неподалік від колишньої шахти держпідприємства "Кремінна". На коліях співробітники спецслужби виявили шість готових до відправлення залізничних вагонів з вугіллям", – сказано в повідомленні.

Крім того, було затримано чотири великогабаритних автомобіля спецтехніки, яка використовувалася для незаконного видобутку.

"Тривають обшуки в офісних та приватних приміщеннях, у тому числі в співробітника міліції, який прикривав протиправну схему", – відзначають в СБУ.

За даною справою відкрито кримінальне впровадження та тривають оперативно-слідчі дії для встановлення і притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до незаконного видобутку вугілля.