На церемонії прощання і похороні ватажка "Донецької народної республіки" Олександра Захарченка засвітилася доволі дивна жінка, яку користувачі соціальних мереж охрестили "колорадською вдовою".

На колоритну даму у великому чорному капелюсі звернули увагу в співтоваристві "Рагулі". Примітно, що в такому ж "траурному" образі жінку раніше бачили на військовому параді в окупованому Донецьку 9 травня.

"Ото жінка любить ходити по "дням побєди". Фото зліва 09.05.2018, праворуч – сьогодні (02.09.2018. – Авт.) на проводах Захарченка", – йдеться у підписі до фото.

Як видно на опублікованих знімках, жінка одягнула чорну мереживну сукню з глибоким декольте, велике кольє, довгі сережки і капелюх із вуаллю. Не забула вона і про заборонену в Україні георгіївську стрічку. Якщо в травні символом кремлівської пропаганди був обвішаний одяг, то на свіжому фото стрічкою "прикрашені" квіти.

Популярне: Українці розбилися в авіакатастрофі: перші подробиці
Прихильниця терористів стала об'єктом жорстких глузувань у соцмережі. Українці припустили, що вона відвідує подібні заходи з метою показати себе, і побажали, щоб приводів для жалоби було побільше. Саму ж жінку вони назвали "вершником апокаліпсису", "професійною плакальницею", "самкою богомола" і "чорною вдовою".

"Треба підтримати мадам. Дати їй можливість частіше ходити в люди", "Ну це ж прекрасно! Бувають ліфчики для сексу, ліфчики для будинку. А тут ліфчики для похорону. Хай все їх вигуляти", "Праільно, шо нарядів наклєпала! Їй на такі мєропріятія ще ходити і ходити!", "Треба надавати дамі більше приводів для вигулювання траурного луку", – сміються в мережі.

Нанадаємо, як повідомлялося, раніше було опубліковано перше фото відкритої труни з тілом Захарченка. Труну відкрили для того, аби рідні ватажка "ДНР" могли з ним попрощатися.‡агрузка...