В приватному зоокутку «Білаки» Самбірського району Львівської області сталася надзвичайна пригода – одному чоловіку лев через клітку пошматував руку, а другому ногу. Обидва годувальники звірини отверезіли на лікарняному ліжку ЦРЛ, повідомляє Корупція.Інфо

За словами власника ПФ «Білаки», добре знаного й авторитетного господаря Івана Білака, він на території фірми зустрів двох підпилих чоловіків. Вони сказали, що йдуть по молоко, яке тут місцевим мешканцям продають свіжим.

Але «друзі» насправді таємно завернули у зоокуток, який на території фазенди існує більше двадцяти років і стільки часу сюди приходять діти з батьками, а то й без них подивитися на тварин дикої природи. Тут вони мають що їсти. Власне, леви від ситного життя радували сенсаціями – розмножувалися навіть у неволі.

П’яний чоловік переліз через бар’єр, щоб почастувати лева печенням. Досить було долі секунди, як його рука опинилася у міцній пащі хижака. Тоді приятель почав рятувати жертву, сам, щоб відтягнути його, до стальних прутів клітки заперся ногою. Її звір, як лезом, пошкодив своїми гострими кігтями.

У травматологічному відділі Самбірської ЦРЛ зшивали пошматовані руку й ногу.

Медики твердять, що в того, у кого понівечена рука, доведеться робити ще одну операцію, бо лев зубами вирвав шматок тіла, можливе загноєння. З ногою проблем менше.

Наразі, за твердженням «Самбір плюс інфо», лікування взяв на себе Іван Білак. Після того, що сталося, він радий би навіть позбутись зоокутка – єдиного на всій окрузі улюбленого місця втіхи для малечі самбірчан та гостей міста, але охочих прийняти диких тварин, на жаль, не знаходиться.