80

Соцопитування, яке в останній тиждень червня провів Український фонд "Громадська думка", показало, що 47% мешканців Львова знову відали б голос за чинного мера, передає Корупція.Інфо
Результати соціологічного опитування продемонстрували значний відрив у рейтингу Андрія Садового від решти кандидатів. Так нині віддати голос за чинного мера готові 47,3% респондентів, натомість за Володимира Гірняка проголосували б лише 9,7 % львів'ян, а за Дмитра Добродомова — лише 6,5% виборців. 4,6% готові проголосувати за Юрія Кошулинського, приблизно по 2% віддали б голоси за Ігоря Васюника та Оксану Юринець. Майже 9% мають намір голосувати за інших кандидатів та ще 18% – не визначилися.

Разом з тим більше половини львів'ян, а саме 62% не задоволені роботою міської ради, хоча майже 25% опитаних відгукуються про неї позитивно.

Аж 70% респондентів висловили невдоволення роботою ЖЕКів, та лише 23% мешканців оцінюють її позитивно.

Найбільшими проблемами міста 69% львів'ян вважають нові тарифи на комунальні послуги, 47% — якість послуг громадського транспорту, ще 35% — незадовільний стан доріг. Крім того, містяни називали в числі проблем вартість проїзду у транспорті, сморід у місті, проблеми зі зливом каналізації.

Тільки 18% мешканців мають бажання взяти участь в обговоренні передвиборчої програми кандидатів на посаду міського голови Львова і лише 10% львів'ян хотіли б долучитись до політичних партій. Натомість 79% не хотіли б брати безпосередньої участі у політиці.

Що стосується президентських виборів, то майже 24% опитаних у Львові, знову віддали б свій голос за Петра Порошенка. Другий у рейтингу — Анатолій Гриценко з результатом 13,5%. 11% хотіли б бачити у президентському кріслі Садового. Майже чверть респондентів не визначились.

4567_39437