мвс

Правоохоронці виявили в Миколаївській обл. на виборчій дільниці гроші і порожні конверти.

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомила начальник ВЗГ УМВС в Миколаївській області Ольга Передеренко, передає Корупція Інфо

"В міліцію був здійснений дзвінок від члена виборчої комісії про те, що на території дільниці знаходиться підозрілий пакет. Приїхала міліція і з'ясувала, що в пакеті знаходяться гроші і порожні конверти. Ми з'ясували, що пакет належить керівникові виборчої комісії. Вона пояснила, що гроші їй принесли, щоб вона розрахувалася з робітниками, так як вона є заступником директора однієї з фірм", – розповіла вона.

За словами Передеренко, пояснити наявність порожніх конвертів голова комісії не змогла.

"Міліція допитує свідків, проводиться слідство, гроші були вилучені. Ця подія фіксується, проводяться заходи, щоб з'ясувати істину", – уточнила вона.

Нагадаємо, сьогодні, 25 жовтня, в Україні стартували місцеві вибори: відкрилися виборчі дільниці на виборах до місцевих рад.

Дільниці працюватимуть до 20:00. За словами заступника голови Центральної виборчої комісії Андрія Магери, сьогодні оберуть депутатів 10 тис. 778 місцевих рад, з яких 9 тис. 127 сільські ради.

Від інших держав за виборами в Україні спостерігатимуть 134 офіційних спостерігачів, також зареєструвалися в ЦВК 1420 представників іноземних організацій.