Гумка для волосся – це незамінна річ для тих, хто може похвалитися пишною зачіскою. Здається, що цей аксесуар абсолютно нешкідливий і не може заподіяти ніякої шкоди. Проте все не так просто, як можна подумати. Ця безневинна річ може завдати істотної шкоди здоров'ю!

Американка Одрі Копп (Audree Kopp) з міста Луїсвілл на власній шкурі переконалася в тому, що гумка для волосся може таїти в собі страшну небезпеку. Тепер вона ділиться своїм гірким досвідом з нами, щоб ми засвоїли одну просту річ.

 

Як і багато жінок, розпустивши волосся, Одрі часто залишала гумку на зап'ясті. Адже в такому випадку вона завжди буде поруч і при першій необхідності нею знову можна буде зібрати волосся у хвіст.

Але через деякий час дівчина виявила, що шкіра на руці в тому місці, де вона носила гумку, почервоніла. Незабаром почервоніння збільшилася, а саме зап'ясті опухло і стало нестерпно боліти.

Одрі звернулася в лікарню, де медики діагностували запальний процес в руці. Запалення було викликано бактеріями, які скупчилися в блискучій гумці для волосся. У цьому невинному на перший погляд аксесуарі були виявлені стрептококи, стафілококи, а також грамнегативні бактерії. Оскільки сама гумка була тугою для руки і досить жорсткою через блискітки, на зап'ясті від тривалого носіння утворилися невеликі потертості і ранки, через які мікроби потрапили всередину.

Дівчині довелося зробити операцію і очистити гній, який накопичився в руці. Після курсу лікування антибіотиками Одрі швидко пішла на поправку. Однак шрам на її зап'ясті буде постійно нагадувати їй про те, що носіння гумки на руці загрожує серйозними наслідками.

Доктор Аміт Гупта (Amit Gupta), який провів операцію, розповів, що дівчина ще легко відбулася. Якби інфекція досягла більш глибоких шарів шкіри, то справа могла б закінчитися сепсисом, тобто зараженням крові.

Одрі Копп хоче, щоб про цю небезпеку знало якомога більше людей. «Упевнена, що 90% людей, які користуються гумками для волосся, теж безтурботно носять їх на зап'ясті, не замислюючись про можливі наслідки. Краще не ризикувати своїм здоров'ям і носити гумку в кишені або сумочці », – каже дівчина.