Львів’яни, які мають дітей, вже котрий рік томляться в нескінченних чергах в дитячі садочки міста, які через перенасичення не можуть прийняти в свої стіни усіх малюків міста. Звичайно, містяни вирішують проблеми через гаманець, але за влаштування дитини в дитячий навчальний заклад потрібна досить кругленька сума.

Жителі Львова б’ють на сполох, адже міська влада залишається байдужою до вирішення такого важливого та наболілого питання як брак дитячих садочків. Єдине, чим прикриваються чиновники, це – нескінченні піар-акції, які не спрямовані в корінь проблеми.

Очільник Львова Андрій Садовий запевняє, що садочків у місті стало більше, але це така хитрість від мера, у якій криється заборона примати у дошкільні заклади дітей без львівської прописки та примусове зобов’язання забудовників зводити приватні дитячі садочки. Відомо, що вартість навчання у приватників захмарна і дорівнює середній зарплаті у Львові.

Про це висловились і обурені мешканці, які розповіли, що деякі діти мусили сидіти вдома через небачені суми хабару, озвучені керівництвом закладів. Одна з жительок заявила, що Садовому вже дійсно пора на пенсію. Садочки в занедбаному стані та передаються в приватну власність.

Львів’яни говорять, що звертатися до територіальної влади немає сенсу і не в їхніх інтересах йти на зустріч маленьким громадянам.