Старовинне місто Лева вважається туристичним містом України. Охайні вулички, старовинні будинки та архітектурні шедеври, численні розважальні заклади та торгові центри. Але за красивим фасадом знаменитої Площі Ринок ховаються справжні безлад та руйнування.

Причин обурення місцевих мешканців можна назвати безліч. На цей раз обурені мешканці центрального Львова вимагають у влади зробити нормальну дорогу на вулиці Кримській. Важко повірити, що така дорога знаходиться фактично у центрі міста.

Збентежена місцева жителька розпитує чи нормальним є те, що дорога на цій вулиці виглядає, наче у якомусь селі. А це між іншим центральна частина Львова:

“Кримська!!! фактично центр міста!!! В селі такого немає! Чому не проводять ремонтні роботи!!!Каналізація тече по дорозі, тротуарів немає, пройти неможливо!!! Звертаємось завжди , але толку нуль!!!!”Таку безвідповідальність влади критикує багато і інших львів’ян:

“Все має бути як в Криму”, “Біда тай годі”, “Зробили острівець за 3 мільйони”, “Їм не потрібно”, “Там одна « бідоська»”

Якщо, ви помітили якісь типові проблеми у Львові, які потребують термінового вирішення від мера Садового, надсилайте нам світлини та відео в нашому проекті #CадовийвідремонтуйЛьвів на нашу пошту – [email protected]