Колишній президент України під час інтерв’ю «Українській правді» розповів своє бачення трагедії в Дебальцеве. Командир батальйону «Донбас» Семен Семенченко на своїй сторінці в Facebook викрив його брехню.

«Коли ми говоримо про Іловайськ або про Дебальцеве, дайте собі звіт, що там були тільки російські солдати. І скажіть правду про це суспільству. Я точно нікому не побажаю провести таку ніч, коли наші почали виходити з Дебальцевого, а на ФБ Семенченка був оприлюднений детальний маршрут виходу. Жах! Хтось розкрив «цілком таємний» наказ про вихід, передали Семенченко і той виставив на ФБ. І ти сидиш і думаєш – ну, як?!», – заявив Петро Порошенко.

Сам Семен Семенченко гостро відреагував на звинувачення з боку колишнього головнокомандувача. Він назвав слова Петра Порошенка неправдою. А самого лідера «ЄС» визнав хворим і недоумкуватим. За словами нардепа восьмого скликання, згаданого плану просто не існувало.«Петро Олексійович Порошенко не тільки патологічний брехун. Він ще дуже хвора істота. Хворе не тільки жадібністю. Він ще сам вірить в свою брехню. Інтерв’ю УП. Хтось «розкрив цілком таємний наказ і передав Семенченко». А той «опублікував на фб». Порошенко – ти ідіот !!! По-перше хто цей невідомий «хтось»? Особу встановлено? Він уже в тюрмі? А він і не може бути в тюрмі. Тому що ніякого «плану відходу» не існувало. Команду на вихід дав покійний генерал-полковник Воробйов. Не погодивши з тобою. Тому що якби він тебе слухав, опудало ти брехливе, то в Дебальцеве був би котел, як в Іловайську, «Наполеон» ти недороблений».

“І ти зараз реально змусив мене пожаліти що я не балотувався до парламенту. Туди треба було балотуватися хоча б для того, щоб мати можливість набити тобі твою брехливу лицемірну пику. І відразу скласти повноваження. Ні, ну реально хворий на голову кумир людей без пам’яті і критичного мислення», – підсумував Семен Семенченко.