Президент США написав про це у Twitter після повернення з саміту «Великої двадцятки»

Президент США Дональд Трамп заявив у понеділок, що має намір у майбутньому провести переговори щодо військової тематики з колегами з Китаю та Росії зі сподіванням припинити гонку озброєнь з цими країнами. Очільник білого дому, анонсував зустріч та звернувся у своєму Твітері до Путіна та голови КНР.

«Я впевнений, що у якийсь момент у майбутньому голова КНР Сі Цзіньпін і я, а також російський президент Путін, почнемо обговорювати значущі заходи щодо припинення того, що перетворилося на масштабну та неконтрольовану гонку озброєнь. США у цьому році витратили 716 мільярдів доларів. Божевілля!» – написав Трамп у Twitter наступного дня після повернення з саміту «Великої двадцятки» в Аргентині.

Президент не надав подальших подробиць. Проте, цього року збройні сили США поставили у центр національної оборонної стратегії Сполучених штатыв протидію Росії та Китаю і заявили, що виведуть війська з інших регіонів в рамках цієї зміни пріоритетів.

Окрім того Вашингтон висловив намір вийти з ключового договору з Росією по контролю над ядерними озброєннями, який діє з 1987 року.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Варто зазначити, що зустріч в Брюселі "на ногах" між Путіним і Трампом, все ж відбулась.

Зустріч планувалася в Парижі під час заходів до сотої річниці закінчення Першої світової війни. Проте згодом вирішили перенести на саміт G20 у Буенос-Айресі. Через агресію РФ у Керченській протоці проти українських моряків Трамп безцеремонно скасував перемовини в Аргентині. Але поспілкуватися президентам все ж вдалося. 

Вони відповіли на запитання один одного, пов'язані з інцидентом в Чорному морі. У кожного своя позиція з цих питань і проблем,  джерело зазначає, що кожен залишився при своїй думці.