Лідер Соціал-демократичної партії України Сергій Каплін став жертвою розіграшу ведучих програми "Hate Night Show" на "5 каналі". Політик не зміг відрізнити програму Націонал-соціалістичної робітничої партії Німеччини, головою якої був Гітлер, від своєї передвиборчої програми. Про інцидент написав у Facebook один із ведучих програми Юрій Гудименко.

"Ми запросили в наше шоу соціаліста Капліна, і я під виглядом дискусії про його передвиборчу програму почав зачитувати йому за списком пункти з програми НСРПН (так звані "25 пунктів")", – зізнався Гудименко.

За його словами, кандидат у президенти не зміг відрізнити програму нацистів від своєї власної і взявся захищати кожен її пункт.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

"Читаю один пункт, другий, третій один за одним… Каплін нічого не помічає, коментує як свою програму, сперечається, захищає кожен пункт, розповідає, як він прийматиме закони за цими пунктами… Двадцять хвилин це тривало. Потім я не витримав і сказав йому, що цю програму писав не Каплін, а Гітлер. Співтовариші", – поділився ведучий.

"Треба б і інших кандидатів на звання президента протестувати. Закладаюся, що свою програму з них не те щоб писав, а читав у кращому випадку кожен третій", – підсумував Гудименко.