Перший президент України Леонід Кравчук уважає, що генпрокурор Юрій Луценко має або піти у відпустку і відкрито агітувати за чинного президента Петра Порошенка, або "не боротися проти інших кандидатів у президенти". Про це він заявив в ефірі каналу ZIK 15 лютого.

Кравчук сказав, що з повагою ставиться до генпрокурора, і коли його призначали, перший президент виступив на його підтримку.

"Юрій Луценко має право чи не має права, я не знаю, агітувати за Порошенка?" – запитав Кравчук.

Ведуча Тетяна Даниленко зазначила, що за законом Луценко не може агітувати на виборах.

"Але у нас законів ніхто не дотримується… Що має зробити Луценко? Взяти відпустку, визначитися або записатися у vip-агітатори Петра Порошенка і їздити по Україні агітувати за нього. Але не боротися проти інших кандидатів, які будуть змагатися з Порошенком. Це ж очевидно… І я звертаюся до нього: принаймні, у плані тиску на інших кандидатів зупинитися, дати людям спокійно проголосувати. Я не кажу, що когось підтримувати чи не підтримувати, проголосувати. Щоб люди могли вільно прийти на виборчу дільницю і проголосувати", – сказав екс-президент.

Водночас, Кравчук заявив, що "має великі сподівання" на міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

"Його заяви мене, скажімо так, тішать. Він хоче бути рівновіддаленим від усіх кандидатів. Він хоче – і я вірю, що він зможе це зробити, – стати над ситуацією і не допустити масштабної фальсифікації. Він пройшов перший Майдан, і він знає, яким може бути третій Майдан, коли у людей на руках мільйони [одиниць] зброї", – сказав Кравчук.

Він уважає, що можливі масові протести, якщо буде виявлено фальсифікації під час виборів.