Народний депутат Надія Савченко, яку звинувачують у державній зраді, зробила заяву про свій стан після нетривалого голодування. Про це пише УП

Савченко заявила, що через тиждень сухого голодування частково втратила зір і слух.

Про це вона написала у листі, який 13 грудня зачитав головуючий суддя на засіданні Шевченківського райсуду Києва, передає.

У листі зокрема йдеться про те, що через погіршення здоров'я вона фізично не зможе відвідати засідання суду, оскільки зараз відбувається процес виходу з сухого голодування.

Популярное: От 200 гривен и выше: Уже с 1 декабря на украинцев ждет новое подорожание

"Фізично я не в змозі брати участь у судовому засіданні через запаморочення та часткової втрати зору і слуху та сильну задишку, при якій боляче ходити", – написала Савченко в суд.

Також Савченко додала, щоб трохи відновити самопочуття їй потрібне час.

Також пона попросила перенести слухання, оскільки вона не може бути присутньою на найбижчому засіданні. Щодо терміну, то це може бути, за словами Савченко, на наступному тижні, після того, як вона пройде реабілітацію.

"Для відновлення і виходу з сухої голодовки мені потрібен час. Сьогодні я не в змозі виїхати до суду за станом здоров'я, тому прошу перенести судове засідання на наступний тиждень, щоб дати мені час на реабілітацію", – йдеться в листі нардепа.