Засідання фракції “Слуга народу” заплановане на 27 березня пройде у закритому режимі.

Про це повідомило джерело у фракції.

До того ж, джерело зазначило, що на засіданні буде присутній Президент України Володимир Зеленський, а також прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Президент обговорюватиме з прем’єром та депутатами порядок денний позачергового засідання. Зокрема, секвестр державного бюджету,
– додали у виданні.

Зауважимо, що цими вихідними через поширення коронавірусу нардепи зберуться на позачергове засідання, аби ухвалити низку важливих законів. Так, окрім власне законодавчих ініціатив щодо розповсюдження COVID-2019, будуть розглядати і наприклад, зміни до бюджету.

Варто зазначити, що позачергове засідання парламенту вчерговий раз переноситься. За найоптимістичнішими прогнозами – на неділю

Причина у відсутності згоди між депутатами – які саме статті бюджету треба скоротити.

Глава фракції “Слуга народу” Давид Арахамія бачить проблему в тому, що питання бюджету – завжди болісне і ніхто не хоче йти на поступки, щоб віддати фінансування.

“Представники всіх комітетів, всіх міністерств не хочуть, щоб скорочували саме їх витрати, вони хочуть, щоб сусідські витрати були скорочені. Згода є тільки в тому, що людей з малозахищених верств населення чіпати не можна», – заявив Арахамія в захисній масці та окулярах під стінами Верховної Ради.

Як зазначають джерела, Шмигаль та Зеленський зараз працюють в нон-стоп режимі, на їхні плечі навалалось багато проблем. Особливо це стосується Шмигаля, який прийняв кермо Кабміну в дуже важкий час. Прем’єр, як зазначає джерело останнім часом, працює на межі можливостей.