Екс-посол США в Україні Стівен Пайфер дав кілька порад президентові України напередодні переговорів Володимира Зеленського з американським президентом Дональдом Трампом. Про це йдеться в твіттер-мікроблозі американського дипломата.

В першу чергу він порадив йому бути простіше. “Будь простішим, лести і шукай безпрограшний варіант. Не ігноруй Конгрес і остерігайся Рудольфа Джуліані (екс-мер Нью-Йорка, особистий адвокат Трампа – Ред.)”, – йдеться в опублікованому повідомленні.

Нагадаємо, в своєму інтерв’ю телеканалу CNN адвокат президента Трампа Руді Джуліані визнав, що особисто тиснув на українську сторону, щоб там продовжили розслідування проти Джо Байдена. Про це повідомив провідний CNN Кріс Куомо.

Раніше повідомлялося, що проти Трампа можуть почати процедуру імпічменту, якщо інформація про тиск на Україну виявиться правдивою. Так, провідний Куомо стверджує, він зумів домогтися від адвоката Джуліані інформації про те, що той втручався в справу України проти сина Джо Байдена Хантера. Спочатку Джуліані не відповів на питання про те, чи просив він представників України втручатися в справу Байдена-молодшого. Однак далі він все ж підтвердив, що спілкувався з прокурорами України щодо справи компанії Antac, в якій у Хантера Байдена є частка.