gkj

Нещодавно у мережі з'явилося відео, на якому співробітники патрульної поліції наздогнали автомобіль люкс-класу, що порушив правила при в'їзді в Києво-Печерську Лавру.

Проте правоохоронці так і не змогли притягнути до відповідальності водія машини, пасажиром якої виявився священик, що запропонував офіцеру поліції "сходити в церкву".

Нагадаємо, священослужитель їхав на Mercedes-bеnz S класу (мінімальна ціна такого авто — приблизно 2,3 млн. грн.). А коли поліцейський, який його зупинив, сказав "ваш водій сьогодні порушив", батюшка відповів фразою: "нічого, слава Богу".

Цією новиною зацікавився народний депутат України Борислав Береза, який зазначив, що міністр МВС Арсен Аваков і його соратник Антон Геращенко повинні зробити все від себе залежне, щоб батюшка-правопорушник і його водій понесли покарання.

2245

"На тлі низки політичних скандалів минулого тижня скандал з Владикою Павлом, який ігнорує і ПДР, і закони Божі, можна вважати світлою плямою. Чому? Тому, що нічого нового не відбулося, аскетизм і скромність цьому громадянину невідомі, а ось завдяки новій поліції вдалося висвітити презирство церковників до світського суспільства, закону і порядку. Адже церковники знають, що хрестити, відспівувати і замолювати свої корупційні грішки можновладці підуть до них. А там домовляться. Адже ворон ворону око не виклює",– написав на своїй сторінці в Facebook Береза.

Відтак він наголосив, що покарати священослужителя є питанням честі для міністра внутрішніх справ, адже перед законом усі рівні.

"Депутатів, держчиновників, бухих донецьких футболістів і прокурорів нова поліція змогла втихомирити і показати, що закон і для них закон. Тепер справа за "недоторканними". Подивимося, чим закінчиться ця історія з цим лагідним батюшкою з Московського Патріархату",– додав нардеп.