За словами голови держави Петра Порошенка, Київ на крок ближче став до асоціації ЄС-Україна, – передає Корупція Інфо

Популярне: “При владі знаходяться ті, хто хоче чимдуж набити кишені” – гучна заява відомого журналіста, яка стосується КОЖНОГО!(ВІДЕО)

Президент сказав, що Нідерланди повністю завершили ратифікацію угоди.

Тепер ратифікаційна грамота передана у Брюссель. “Далі-ратифікація Евратомом і формальне рішення Ради ЄС”, – зазначив президент.

Нагадаємо, Нідерланди були єдиною країною, де не ратифікували угоду, оскільки проти цього висловлювалися громадяни на референдумі у квітні минулого року.

Як писала  Politeka, екс-міністр закордонних справ України Володимир Огризко заявив, що угода про асоціацію дає Україні шанс впритул наблизитися до стандартів, за якими живе Євросоюз.

Екс-міністр також додав, що виконане домашнє завдання буде означати, що Україна досягла Копенгагенських критеріїв членства в ЄС.

Раніше голова правління Центру соціологічних та політологічних досліджень «Соціовимір», директор Міжнародного інституту демократій Сергій Таран заявив, що якби рішення про Асоціацію заблокували через позицію Нідерландів – це стало б початком серйозного системного, інституційної кризи в Євросоюзі.