Головний сервісний центр МВС України розробив нові квитки для здачі на отримання водійських прав. Тепер не потрібно вчити питання з водіння вантажівок, якщо хочеш водити легковий автомобіль.

Всього на сьогоднішній день підготовлено 2,5 тис. таких питань, і з 2 березня вперше в Україні вони будуть виноситься на громадське обговорення, пише Корупція.Інфо

Питання будуть формуватися відповідно до категорій водійських посвідчень. Людина, яка здає іспит на отримання водійських прав категорії «В», отримує питання виключно в цій області.

Популярне: ТЕРМІНОВО! У Києві розстріляли Mercedes: водій загинув, двоє дітей у лікарні

Крім того, перелік з 20 питань формується у випадковому порядку.

При цьому, якщо людина неправильно відповіла на одне питання з «принципових життєво важливих питань», то в подальшому система буде вибирати питання з подібної теми.

«Це означає, що люди, які навчаються в навчальних закладах – автошколах, вже не зможуть просто заучувати певні питання і мати знання не за правилами дорожнього руху, а тільки правильні відповіді на ті чи інші питання. Раніше це було проблемою, і, як результат, ми мали дуже негативні наслідки на дорогах», – підкреслив керівник Головного сервісного центру МВС України Владислав Криклій.