Депутат від “Слуги народу” Павло Павліш заявив, що на фото, опублікованому у соцмережах, – його телефон, але зображення на ньому нібито змонтоване.

В ЗМІ розгорівся скандал з публікацією фото нібито листування нардепа від “Слуги народу” Павла Павліша та заступника міністра охорони здоров’я України Андрія Семиволоса.

На фото, яке опублікував блогер Владислав Грезєв на сторінці у соцмережі Facebook, видно, як співрозмовники обговорюють поділ бюджету і де можна так заробити, щоб “вистачило онукам”, при цьому згадуючи “Мішу”.

Допускається, що йдеться про нардепа, голову Комітету Верховної ради Комітет Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги і медичного страхування Михайла Радуцького.

“На фото переписка зама Міністра ОЗ – Семиволоса. Йдеться про куратора ОЗ від Офісу Президента України – Михайла Радуцького. Це злочинці. Справжність фото підтверджено”, – написав блогер у підписі до фотографії.

Повний текст листування:

Павліш: Привіт, як справи?

Семиволос: Так собі.Павліш: А що трапилося?

Семиволос: Міша за*бав до гикавки, хоче в нахабну бюджет ділити, дає недолугі команди.

Павліш: То не виконуй, вмикай дурня.

Семиволос: Якщо хочу всидіти в кріслі, то потрібно виконувати, тут можна добре прибарахлитися, онукам вистачить, але по парі його моментів поклав в ящик, сказав типу віддав в департамент)) він мені за них наярює, кажу роблю))

Павліш: Зрозуміло, тримайся. Може на вихідних до лазні з М… підемо, вони хорош…

Своєю чергою, сам нардеп у коментарі виданню “Страна.юа” заявив, що фото листування є фейком.

Павлиш визнав, що на фото зображений його телефон, але текст на ньому сфабрикований, при цьому, як він стверджує, у нього навіть немає Семиволоса у контактах.

“Це чийсь фейк. У мене навіть контакту Семиволоса немає. Це 100% не я, телефон мій, я це по картинці побачив, але текст листування просто накладено. Справа в тому, що я до медицини жодного стосунку не маю…”, – заявив нардеп.