Віце-прем`єр України Павло Розенко стверджує, що український уряд не брав на себе зобов`язання перед МВФ підвищувати пенсійний вік – повідомляє Корупція.Інфо

Про це він сказав в ефірі телеканалу "112 Україна"

"Я не можу підтвердити оригінальність цього документу (оприлюднених ЗМІ вимог МВФ, – ред.). Погодженого оновленого тексту меморандуму між Україною та МВФ на сьогодні не існує", – сказав Розенко. 

При цьому, коментуючи можливість підвищення пенсійного віку, Розенко зазначив, що "йде нормальний процес обговорення реформ в Україні, ніхто нікому не висуває вимог". 

"В позиції уряду на сьогоднішній день ніяких змін немає. Ми не підтримуємо питання підвищення пенсійного віку і уряд не вноситиме до Верховної Ради жодних відповідних законопроектів…Я не бачу зараз підстав говорити про подальше підвищення пенсійного віку, тому що демографічна ситуація та рівень життя в Україні є катастрофічно низьким. Тому ми маємо сконцентруватися на збільшенні тривалості життя українців", – запевнив віце-прем`єр, додавши, що "ніякого шоку в пенсійному забезпеченні влада не допустить".