Цивільна дружина президента Федерації футболу України Андрія Павелка знову потрапила в скандал, передає Корупція.Інфо

Катерина Чаус привітала збірну РФ з перемогою над збірною Іспанії на Чемпіонаті світу з футболу, який проходить в Росії.

Про це вона повідомила на своїй сторінці в Facebook.

“Росія чемпіон! Це ж яка крутотенюшка зробити діючих чемпіонів! Ми в Дюссельдорфі, в СПА, кричали так, що на нас скаржилися інші відвідувачі! І бе-бе-бе збірній Іспанії, щоб не задирали носи! Росія вас зробила! Так-то! Україна з вами, навіть в Німеччині!” – написала Чаус, додавши до публікації фотографію з відпочинку.

Популярне: "Я думаю, що таке можливе": Ірина Луценко зробила гучну заяву

Відзначимо, що цивільна дружина президента Федерації футболу України та народного депутата Андрія Павелка любить викладати фотографії з відпочинку разом з чоловіком. Правда, вона намагається не показувати його обличчя.

Нагадаємо, президент ФФУ Андрій Павелко “віддав” Кубок Ліги чемпіонівсвоїй дочці Лізі Чаус.

Відповідне фото було опубліковано в одному з пабліків Facebook.

“Коли бюджет Федерації Футболу вважаєш своєю власною кишенею, то чому не вважати кубок Ліги чемпіонів іграшкою для коханої доньки?”, – написав автор публікації.

Також, якщо придивитися, в кубку відбивається Катерина Чаус, цивільна дружина голови Федерації футболу.

“І в той час, як кожен футболіст і, вже тим більше футбольний фанат (Ви бачили величезні черги і кількість охорони в ТЦ Гуллівер, що стоять там заради однієї фото…), тільки і може, що мріяти доторкнутися до омріяного кубку, дітки, нехай і не кровні, багатих батьків можуть грати з кубком, як зі звичайною іграшкою.

Для пана Павелка немає нічого святого: ні в країні, ні в футболі”, – зазначив автор.

Згодом Андрій Павелку так і не вдалося переконливо виправдатися за скандал, який розгорівся навколо трофею Ліги чемпіонів.

Президент ФФУ і за сумісництвом народний депутат Андрій Павелко прокоментував скандальні фотографії, на яких його дочки позують біля кубка Ліги чемпіонів. Особливий резонанс викликало фото молодшої дочки президента, яка гралася з трофеєм в автомобілі.

Павелко на став розповідати, як і чому його дочка бавилася з кубком. Замість цього він заявив, що ці новини є фейковими.