Стало відомо про те, що Національне агентство з попередження корупції зловило одного з українських міністрів на порушеннях в роботі, передає Корупція.Інфо

Популярне: Мустафа Найєм повідомив, що відбувалося сьогодні вночі під Радою і розповів про дії правоохоронців

Зокрема, мова йде про міністра інфраструктури України Володимира Омеляна.В ході позапланової перевірки в міністерстві були виявлені порушення норм закону «Про протидію корупції». Як виявилося, керівництво Мінінфраструктури призначало кандидатів на посади без отримання відповідей на запити Міністерства юстиції про наявність відомостей про кандидатів в Єдиному реєстрі осіб, які вчинили корупційні порушення.

Крім іншого, в міністерстві проігнорували необхідність, притягнення до дисциплінарної відповідальності співробітника, якого суд визнав винним у суміщенні своєї посади з іншим оплачуваним видом діяльності.

У зв'язку з цим міністр Омелян отримав припис від НАЗК. У документі зазначено, що міністерство зобов'язане провести відносно співробітників міністерства службові розслідування з метою виявлення причин порушення антикорупційного законодавства.