Судячи з останніх появ лідерки "Батьківщини" Юлії Тимошенко, складається враження, що їй явно недобре. Крім того, вона навіть повністю не може реалізувати свої "хвилини ненависті", передає Корупція.Інфо

Популярне: Мустафа Найєм повідомив, що відбувалося сьогодні вночі під Радою і розповів про дії правоохоронців

Про це на своїй сторінці у Facebook написав відомий політолог і екс-нардеп Тарас Чорновіл.

"Юлія Тимошенко виглядає дуже погано. Для ефіру на News One, де вона в п'ятницю 13-го жовтня оголосила, що буде балотуватися на президентських виборах, її, вочевидь, дуже серйозно штукатурили, а кілька фото (наприклад зі зустрічі з послом Італії), які випустили за підсумками майже двотижневого зникнення, неприховано ретушували. На Погоджувальній вона була майже в своєму натуральному вигляді", – підкреслює він.

За словами фахівця, він свого часу трохи вивчав медицину, оскільки хотів стати лікарем, відтак має деякі знання.

"Моїх скромних пізнань достатньо, щоб побачити, що людині явно недобре. Навіть повністю реалізувати свої "хвилини ненависті" на Погоджувальній вона не змогла. Згадайте, ніколи Тимошенко не віддала б свій власний пропагандистський ресурс часу своїм же конкурентам. Тим більше, що і без її "подарованих" двох хвилин групка відморозків, які прийшли помітингувати на нараді, слово собі вибили б", – додав політолог.

Водночас Чорновіл підкреслив, що люди, які йдуть у велику політику й від позиції та стану яких колись може залежати доля мільйонів, не мають права на повну приватність.

"Стан здоров'я політика, який оголосив, що через два роки буде боротися за президентство, не може бути таємницею. І саме в цьому контексті Тимошенко повинна пояснити, куди зникала, чому пропустила надважливий для країни й для неї особисто (правда з протилежним знаком) минулий пленарний тиждень. Я думаю, що це має бути пояснено", – підсумував фахівець.