НАК "Нафтогаз України" в ході втілення проекту з видобутку вуглеводнів у Західній пустелі Арабської Республіки Єгипет розпочав видобуток газу на чотирьох родовищах.

Як повідомили у прес-службі НАКу, У вересні цього року облаштували родовища та ввели в експлуатацію першу чергу газопроводу. Завдяки цьому "Нафтогаз" почав видобувати за добу 300 тис. куб. м. природного газу.

"Протягом вересня – жовтня цього року вже видобуто 19 млн. куб. м. природного газу. В рамках проекту пробурені 16 пошукових, 12 розвідувальних та 12 експлуатаційних свердловин, розвідано сім нафтогазових родовищ, з яких на чотирьох розпочато видобуток",– зазначено у повідомленні.

За планами "Нафтогазу", будівництво технологічної інфраструктури на родовищах повністю закінчиться у 2015. Експлуатація обладнання та трубопроводів у повному обсязі з підключенням решти свердловин дозволить видобувати до 950 тонн нафти та 700 тис. куб. м. газу на добу.

За попереднім аналізом, у 2014 році "Нафтогаз" може видобути в Єгипті 260 тисяч тонн нафти, що складає 12% від річного видобутку нафти в Україні.

 

Джерело: Ваші новини